אתר מטפלים

פורטל רפואה אלטרנטיבית - אינדקס מטפלים אלטרנטיביים וקליניקות להשכרה

Language
נקרא ''האחד'', על שם חוויית אחדות המציאות בתוך האל, אותה חווה מורה השיטה. חוויה המהווה השראה חשובה לפיתוח הגישה. בתלמוד (ברכות ה:), מתוארים אמוראים שריפאו במגע יד. ניתן למצוא תיאורים גם בספרי המקובלים. ד''ר דודי אדלר Ph.D, חוקר ומשחזר דרכי ריפוי אלה.
''הילינג האחד'' הינו סוג של הילינג קבלי.

נקרא ''האחד'', על שם חוויית אחדות המציאות בתוך האל, אותה חווה מורה השיטה. חוויה זו מהווה מקור השראה חשוב לפיתוח הגישה. בתלמוד (ברכות דף ה עמוד ב), מתוארים אמוראים שריפאו במגע יד. ניתן למצוא תיאורים גם בספרי המקובלים. ד''ר דודי אדלר Ph.D, חוקר דרכי ריפוי אלה, ומנסה, כמיטב יכולתו והבנתו, לשחזרן.


בהילינג האחד רואים את גוף האדם כמורכב מעשרה מרכזי שפע, על פי עשר הספירות כתר, חכמה, בינה, (דעת), חסד, גבורה, תפארת, נצח, הוד, יסוד ומלכות. כל ספירה, יוצרת חלק מסוים מהגוף, ואותו חלק, מהווה מרכז אנרגטי, הממשיך לקלוט את השפע מאותה ספירה ללא הרף. לדוגמא: ספירת החכמה - יוצרת את ההמיספרה הימנית של המוח הגדול. ספירת הבינה - את ההמיספרה השמאלית. ספירת החסד - יוצרת את יד ימין, וכן הלאה.


השפע הנובע מהאין סוף ברוך הוא, נכנס אל גוף האדם וזורם בערוצים (מרידיאנים) מיוחדים דרך חלקי הגוף השונים הבנויים מעשר הספירות. כל חלק בגוף מקבל את השפע הנחוץ לתפקודו. דעות שאינן נכונות לאדם, רגשות לא מאוזנים ומעשים שאינם ראויים, מקשים על זרימה אופטימאלית של השפע בגוף, וכך נוצרות אצל האדם בעיות רגשיות ומחלות פיזיות. המטפל בשיטה מזרים דרכו את השפע האלהי, אל המטופל, ומשתדל להיות צינור נקי שאינו מתערב בשפע כלל. כך מקבל המטופל שפע אלהי נקי, שאינו מעורב באגו, במצבי רוחו ובקשייו של המטפל.

בהילינג האחד לא נעשה שימוש בסמלים. סמל יוצר כוונה מסוימת. בשיטה זאת מתחברים לשפע האלהי האחד-השלם ולכן לא משתמשים בסמל המעביר רק חלק מן המכלול. המטפל לא בוחר עבור המטופל תדר אנרגטי מסוים, (סמל), אלא מעביר את הספקטרום האנרגטי המלא-השלם-האחד, הנובע מהאין סוף. תודעתו הגבוהה של המטופל בוחרת מה לקחת מתוך השלמות המוענקת לה. אשר על כן, לא נעשה שימוש בסמלים כגון מגן דוד, מנורה וכיוב'. אי לכך לא נעשה שימוש בהקרנת אותיות, מילים או שמות.

מטפל טוב ידע לסייע למטופל להגיע לדעות שיקדמו אותו במסעו, לפתח אט אט אינטליגנציה רגשית מאוזנת, ולפעול נכון בעולם. מטפל טוב ידע לסייע למטופל לפתח את חמש רמות התודעה המכונות: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה. בתהליך נכון, יבין המטופל את הסיבות שגרמו למצבו, ידע לשנותן ויגיע לריפוי שורשי ועמוק.


הקורא בין השורות, יבין ש''הילינג האחד'' איננו רק שיטה לריפוי פיזי ורגשי, אלא דרך להתקדמות רוחנית, של המטפל ושל המטופל; דרך להגשמה עצמית המושכת אושר, סיפוק, שלווה והצלחה. בלשונם של מורים רוחניים בני ימינו ניתן לומר, שאדם הצועד ב ''נתיב הילינג האחד'' ,מגביר את סיכוייו להגיע ל ''הארה''. בלשונם של המקובלים, ניתן לכנות את ההארה בשמות ''רוח הקודש'' או ''נבואה''.

חשוב לציין: אף שהמקורות מהם יונקת השיטה הינם יהודיים, הידע המושג בה הינו אוניברסאלי. בני כל העמים יכולים ללמוד שיטה זאת, לטפל בה ולהיות מטופלים. כל מטופל או מטפל יכול להתחבר ל ''שורש הנשמה'' ול''אני העליון'' שלו, כך שמהלך חייו ילך וייעשה קל, נעים ומספק יותר.

למידע על קורסים וטיפולים: 050-6855470 http://www.1healing.co.il
פוסט של
עוד פוסטים של דודי אדלר - הילינג האחד
שיחות ייעוץ עמוקות ברוח הקבלה
שיחות ייעוץ עמוקות-ברוח הקבלה
ד''ר דודי אדלר Ph.D מרפא, יועץ ומורה ותיק, נותן שיחות ייעוץ מעמיקות, באווירה נעימה ומכילה:מציאת הייעוד וההגשמה האישית,במציאת שורש המחלה ופתרונה העמוק ובתחומים פיזיים, רגשיים, קוגניטיביים ורוחניים. בקליניקה, בבית או בסקייפ
סרטון מבוא לסדנת נגיעות בפסיכולוגיה קבלית
לאחר הצפייה בסרטון, אם תרצו להשתתף בסדנא, תוכלו ליצור קשר בטלפון 050-6855470 באהבה, ד''ר דודי אדלר Ph.D https://youtu.be/1TybFWxSa9shttps://youtu.be/1TybFWxSa9s
מה ניתן ללמוד ב''הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה''?
הקורסים מתקיימים באווירה נעימה, עם שתיה חמה וקרה וכיבוד קל. אתם מוזמנים לטייל בין הקורסים השונים ולמצוא, את הקורס שיקפיץ אתכם\ן קדימה... מוזמנים לעבור על הסילבוס של כל קורס וקורס, בקישור הבא

http://www.1healing.co.il/BRPortal/br/P103.jsp?cat5E7:5D
פוסטים נוספים באתר
גדל במאה שערים ולא מאמין באלוהים
כשהוא התקשר אלי ותיאם טיפול הייתי מעט מופתעת. בחור ירושלמי, אשכנזי חרדי. נולד בשכונה חרדית למשפחה חרדית. חייו סבבו סביב לימוד התורה, נישואין, עבודה לחוצה, הולדת 8 ילדים והתמודדות עם החיים.